ucakbileti-yeni

Uçak Bileti hizmeti veren ucakbileti.com sitesi yenilendi. Birbirinden farklı özelliklerle uçak bileti almanızı kolaylaştıran sistem sayesinde en uygun fiyata uçak biletinizi almak çok kolay. Ucakbileti.com’un yeni güncellenen versiyonu internette bilet ararken yaşanan tüm zorluklara yeni çözümler sunuyor.

Ucak Bileti Arama
Uçuş yapılacak destinasyonları belirledikten sonra tarih bilgileri seçerek bilet araması gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca havayolu şirketlerinin indirimli uçuşlarından yararlanabilmek için Yetişkin, Çocuk, Yaşlı, Asker, Genç, Öğrenci, Bebek kategorilerini kullanabilir.

Sorgulama sayfası filtereleri
Uçak bileti sorgulama işleminden sonraki ekranda bulunan filtreler sayesinde karşılaştırma yapmak, aranılan bileti daha hızlı şekilde seçmek mümkün.

Fiyata Göre Sıralama
Birbirinden farklı havayolu firmalarının biletleri arasından fiyata göre sıralama yapmak ve uygun uçak bileti seçmek mümkün.

Saate Göre Sıralama
Saate göre sıralama sayesinde, uçuş için en uygun saat seçilebiliyor.

Aktarmalı ve Aktarmasız Uçuşlar
Uçuş sonuçları arasında, aktarmalı ve aktarmasız uçuşlar filtrelenerek karşılaştırma yapılabiliyor.

Otel Arama
Yapılacak seyahatde konaklama ihtiyacı olanlar için otel arama motorunu kullanarak booking sistemi üzerinde bulunan Dünya otelleri arasında en uygun fiyatlara otel odası satın alınabiliyor.

Fiyat aralığı, havayolu firması, saat aralığı, havaalanı, sınıf gibi farklı kriterlere göre seçim yapabilmesi, farklı Havayolu firmalarından gidiş dönüş uçak bileti alma imkanı, kredi kartına 9 taksit imkanı ve 3D Secure sayesinde güvenli alışveriş Ucakbileti.com’un ayrıcalıklı hizmetleri arasaında yer alıyor.

Havayolu seyahati için en uygun fiyatları bulabileceğiniz, uçak bileti kampanyalarından faydalanabileceğiniz Ucakbileti.com web sitesini www.ucakbileti.com adresinden ziyaret edebilir, 0850 250 82 82’den çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.