RoyalPrincess

28 Temmuz’da başlayıp üç gün sürecek olan Şeker Bayramı’nı evde geçirmek yerine güzel bir yurt dışı programıyla hareketlendirebilirsiniz. Bu şeker bayramında kendinizi ödüllendirerek muhteşem bir gemi yolcuğu yapın. Etkileyici şeker bayramı gemi turları arasından hangisini seçeceğinize karar veremediyseniz Royal Princess ile Baltık başkentlerini keşfe çıkabilirsiniz.

Princess Cruise şirketinin en büyük gemisi olan Royal Princess, Haziran 2013’te sefere başlamıştır. 3600 yolcu kapasiteli gemi, yaklaşık 1000 adet balkonlu kabine sahiptir. 355 m. boyunda olan dev gemi, Casinosu, muhteşem gösterilerin sergilendiği show salonu , disko ve barları ile tam bir yüzer tatil köyü havasındadır. Bu üstün teknolojiye sahip gemide tam pansiyon konaklamanın tadına varacak, ayrıca masaj salonu, sauna, gymnasium ve güzellik salonlarında bakım yaptırarak rahatlayacaksınız.

28 Temmuz-08 Ağustos arası 11 gece 12 gün sürecek olan gemi turu, Danimarka’dan başlayıp, Oslo (Norveç), Gothenburg (İsveç),Berlin(Warnemünde), Almanya, Tallin (Estonya) St.Petersburg (Rusya) Helsinki (Finlandiya), Stockholm(Nynashamn), İsveç limanlarında durarak devam edecek. 12 gün boyunca Baltık’ın birbirinden güzel başkentlerini gezerek keyifli bir yolculuk geçireceksiniz.

Setur’un gemi turları hakkında detaylı bilgi için www.setur.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.