Sheraton-Çeşme-Hotel-Resort-Spa-Çeşme-Ilıca

Setur’un yaz ayı tatili için erken rezervasyon fırsatları devam ediyor. Tatilinizi indirimli olarak hemen satın alıp giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal etme ve erken rezervasyon yapıldıktan sonra istenilen yeni bir tarihte otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi değiştirme avantajı da bulunuyor.

Yaz tatili için en fazla tercih edilen şehirlerdern biri olan İzmir bu yaz ayının da gözde tatil bölgeleri arasında yer alıyor. Setur ile İzmir otelleri için erken rezervasyon fırsatları devam ediyor. Yaz tatilini İzmir’de geçirmek isteyenler için bir Setur web sitesinde bulabileceğiniz İzmir tatil seçeneklerinden bir kaçı;

Sheraton Çeşme Hotel Resort & Spa, Çeşme – Ilıca

Sheraton Çeşme Hotel, Resort ve SPA, Ege Denizine doğru uzanmış çok özel bir bungalov tarzı iskelesi ile Ilıca sahilinin üç kilometresi boyunca yayılmıştır. Sheraton Çeşme bölgenin cazibe alanı olan Alaçatı Rüzgar Sörfü merkezine ve Sakiz Adasına yakınlık göstermektedir. Otel Ilıca Mevkii’nde bulunmaktadır.Toplam 398 odaya sahip olan oteli havaalanına 45 dakika uzaklıktadır.

Boyalık-Beach-Hotel-SPA-Çeşme-Boyalık

Boyalık Beach Hotel & SPA, Çeşme – Boyalık

Boyalık Beach Hotel & Spa modernize edilmiş iç ve dış alanlarıyla İzmir Çeşme’de güzel bir tatil için sizi bekliyor. Çeşme Boyalık Mevkii’nde 9700 m2 alana kurulu olan, 228 odası bulunan tesis havaalanına 90 km., şehir merkezine 2 km. ve denize sıfır mesafede bulunuyor.

Altın-Yunus-Çeşme-Çeşme-Boyalık

Altın Yunus Çeşme, Çeşme – Boyalık

Altın Yunus Resort & Thermal Hotel Çeşme’de eşi bulunmaz marina manzarası ve yenilenen konforlu odalarıyla güzel bir tatil sizi bekliyor. Çeşme’ye 3 km., İzmir’e 75 km., Adnan Menderes Havaalanı’na 90 km., Meryem Ana Manastırı’na 150 km., Alaçatı Koyu’na ise sadece 10 dk. mesafede olan tesis deniz kenarında bulunmakta.

Setur’un 2014 erken rezervasyon otelleri için www.setur.com.tr adresinde yer alan web sitesini ziyaret edebilir, 444 0 738 numaralı çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.