Sheraton-Çeşme-Hotel-Resort-Spa-Çeşme-Ilıca

Haziran ayı ile birlikte yaz ayları başlıyor. Yaz tatili için otellerde erken rezervasyon fırsatları hala devam ediyor. Yaz tatili için henüz rezervasyon yapmadıysanız Antalya, İzmir ve Bodrum bölgelerinde erken rezervasyonla tatil yapabileceğiniz bazı otelleri sizler için listeledik.

Antalya otelleri

Club Hotel Turan Prince World, Side – Kızılağaç

Club Turan Prince World altın kumlu plajı, büyük ve ferah bahçeleri ile dikkat çekiyor. Antalya Manavgat Kızılağaç Mevkii’nde bulunan tesis 150.000m2 alan üzerinde 680 odaya sahip. Şehir merkezine 12 km., Antalya havalimanına 75 km. uzaklıkta olan Club Hotel Turan Prince World denize sıfır mesafededir.

Kempinski Hotel The Dome, Belek – Üç kumtepesi

Kempinski Hotel the Dome Belek Türk Rivierasi olarak bilinen doğal güzelliklerle kaplı bir alanda deniz kıyısında yer almaktadır. Otelin mimarisi, Selçuklu tarzını yansıtmaktadır. Antalya Belek Kadriye Mevkii’nde bulunan tesis 70.000m2 alan üzerine kurulu, 183 odalı bir tesistir. Kadriye merkeze 5km., Belek merkeze 10 km., Antalya merkeze 35 km., havaalanına 25 km. uzaklıktadır. Denize 120m mesafe bulunmaktadır.

Club Phaselis Tatil Köyü, Kemer – Göynük

Antalya’nın Kemer ilçesinde kum sahilleri ve bir çok dinlenme imkanları olan tesis mavi bayraklıdır. Engelli dostu otel özelliği taşıyan tesis, Kemer Göynük Mevkiinde 60.000m2 alan üzerindedir ve 299 odalıdır. Şehir merkezine 40 km., Kemer’e 5km., havaalanına 45 km. uzaklıktadır.Denize sıfır mesafededir.

Bodrum otelleri

Kempinski Barbaros Bay Bodrum, Bodrum – Yalıçiftlik

Gökova Körfezi’ nin el değmemiş maviliğine bakan kayalıklara kurulmuş olan Kempinski Hotel Barbaros Bay, Bodrum’un merkezine ve canlı gece hayatına çok yakın olmakla beraberinde eşsiz manzarasıyla misafirlerlerine güzel bir tatil sunmaktadır.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa, Bodrum – Türkbükü

Tarihi Bodrum yarımadasının kuzeyinde, Cennet Koyu’nun yemyeşil ormanı ve doğa harikası turkuaz renkli özel koyunda konforlu bir tatil sunan tesis, Göltürkbükün’de 400.000 m2 alan üzerine kuruludur. 486 odası olan tesis, Türkbükü merkeze 5 km., Bodrum merkez’e 22 km., Havaalanı’na 45 km. mesafededir. Hilton Bodrum Türkbükü Resort denize “0” mesafededir.

Xanadu Island, Bodrum – Akyarlar

Xanadu Island Oteli Türkiye’nin batı kıyısında şirin bir kasaba’ya bağlı, Ege’nin masmavi suları ile çevrilmiş, özel bir yarım ada’da yer alıyor. Bodrum bölgesinde Turgutreis’in Akyarlar kasabasına bağlıdır. 55000 m2 alan üzerine kurulu olan tesisin 222 odası bulunmaktadır. Turgutreis merkezine 7 km, Bodrum merkezine 30 dakika, havalalanına 1 saat mesafededir.

İzmir otelleri

Sheraton Çeşme Hotel Resort & Spa, Çeşme – Ilıca

Sheraton Çeşme Hotel, Resort ve SPA, Ege Denizine doğru uzanmış çok özel bir bungalov tarzı iskelesi ile Ilıca sahilinin üç kilometresi boyunca yayılmıştır. Sheraton Çeşme bölgenin cazibe alanı olan Alaçatı Rüzgar Sörfü merkezine ve Sakiz Adasına yakınlık göstermektedir. Otel Ilıca Mevkii’nde bulunmaktadır.Toplam 398 odaya sahip olan oteli havaalanına 45 dakika uzaklıktadır.

Boyalık Beach Hotel & SPA, Çeşme – Boyalık

Boyalık Beach Hotel & Spa modernize edilmiş iç ve dış alanlarıyla İzmir Çeşme’de güzel bir tatil için sizi bekliyor. Çeşme Boyalık Mevkii’nde 9700 m2 alana kurulu olan, 228 odası bulunan tesis havaalanına 90 km., şehir merkezine 2 km. ve denize sıfır mesafede bulunuyor.

Altın Yunus Çeşme, Çeşme – Boyalık

Altın Yunus Resort & Thermal Hotel Çeşme’de eşi bulunmaz marina manzarası ve yenilenen konforlu odalarıyla güzel bir tatil sizi bekliyor. Çeşme’ye 3 km., İzmir’e 75 km., Adnan Menderes Havaalanı’na 90 km., Meryem Ana Manastırı’na 150 km., Alaçatı Koyu’na ise sadece 10 dk. mesafede olan tesis deniz kenarında bulunmakta.