regal-princess-gemi-turu

17 Temmuz’da başlayıp dört gün sürecek olan Şeker Bayramı’nda şehirden birkaç günlüğüne uzaklaşıp kafa dinlemek istiyorsanız, huzurlu ve keyifli bir gemi turu tam size göre. Şeker bayramı gemi turları arasından sizin için 4 güzel seçeneği bir araya getirdik.

1. Regal Princess ile Baltıklar
Danimarka, Norveç, Almanya, Estonya, Rusya, Finlandiya ve İsveç’in en güzel yerlerini gezip göreceğiniz keyifli bir gemi turu iyi bir seçim olabilir. Kopenhag, Berlin, St. Petersburg, Talinn, Stockholm gibi şehirlerin tarihi ve kültürel yerlerini, renkli caddelerini göreceğiniz 12 günlük gemi turuyla keşif dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

2. 5 Yıldızlı MS Swiss Tiara ile Romantik Ren Nehri Turu
Almanya, Fransa, Hollanda, İsviçre gibi birbirinden güzel 4 ülkeyi gezeceğiniz romantik Ren Nehri turu hiç fena fikir değil. Amsterdam, Köln, Koblenz, Strazburg ve Zürih limanlarına uğrayıp her bir bölgeyi köşe bucak gezeceğiniz keyifli ve huzur dolu bir tatil sizi bekliyor. Amsterdam’da Dam Meydanı, Çiçek pazarı ve Red Light District bölgesini gezip kanal turu yapabilir, Köln’de Köln Dom Katedrali, Eski Meydan ve daha birçok güzel noktayı gezip, hava tramvayından şehri yukardan seyretmenin tadına varabilirsiniz.

3.Celestyal Cristal ile Yunan Adaları
Çeşme’den hareketle Kos, İos, Santorini, Atina, Kuşadası, Sisam ve Milos limanlarına uğrayarak renkli bir Yunan adaları turuna çıkabilirsiniz. Kos Adası’nda Hipokratın öğrencilerine ders anlattığı bilinen Hipokrat Ağacı’nı ve Şövalyeler Kalesi’ni görebilir, renkli tavernalarında sabaha kadar eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Atina’da Akropolis Müzesi, Milli Park ve Monastiraki Meydanı’nı gezip Kolonaki ve Ermou Caddesi’nde vitrinlere göz atabilirsiniz. Santorini’de gün batımını izlemeden ve leziz şarapların tadına bakmadan ayrılmayın.

4.MSC Divina ile Akdeniz
Avrupa’nın üç güzel bölgesi İtalya, İspanya ve Fransa’yı keşfe çıkacağınız güzel bir gemi turuna ne dersiniz? MSC Divina ile Barselona’dan kalkıp Napoli, La Spezia, Cannes, Palma de Mallorca limanlarına uğrayacağınız 8 günlük rüya gibi bir tatile çıkabilirsiniz. Doğanın daha bir canlandığı yaz döneminde Napoli ve Palma de Mallorca’nın güzelliğine hayran kalacaksınız. Özellikle Palma de Mallorca’da denizin tadına doyamayacak, büyüleyici manzarasıyla huzurlu bir seyahat geçirebilirsiniz. Gemideyken yapabileceğiniz pek çok aktivite bulunuyor. Geminin jakuzilerinde rahatlayabilir, casino ve bowling salonlarında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca akşamları geminin gece kulübünde eğlencenin doruğuna çıkabilirsiniz.

Bu bayram öncekilerden farklı olsun istiyorsanız, Setur’un gemi turları veya yurt dışı turları ile unutulmaz bir yolculuğa çıkın. Tur şirketlerinin yurt dışı tatil fırsatları ile hesaplı bir tatile adım atabilirsiniz.